Prsia nás-čo sú kritériá?
乳房美的標準是什麼?  乳房是女性形體美的特徵。一個女性的形體美是由流暢、圓潤、優美的曲線構成的,而乳房曲線具有獨特的魅力。一個美的乳房是最能體現女性特徵的,乳房作為哺乳器官象徵著母親,作為性感部位它增加女性魅力。乳房美的標準與時代的審美觀、民族習慣等都有關係。隨著現代文明的發展和服裝的開化,人們普遍認為豐滿的乳房才能體現出女性的健美丰姿。我國美學及美容專家認為,東方人口中12~18歲女性,乳房美的標準包括乳房部位美、乳房形態美兩個方面。  乳房部位美 乳房應位於胸前第二至第六肋之間。附著於兩側胸大肌筋膜上、胸骨緣與腋前線之間;乳頭應突出,略向外偏,位於第四、五肋間水平;乳頭到劍突的距離為11~13厘米,或距胸骨正中線10~10.5厘米。兩乳頭間距離約為22~26厘米;乳暈直徑為3.5~4.8厘米,處女的乳暈為玫瑰紅色,婚後色素沉著為褐色。  乳房形態美 中國民族習慣認為,半球狀或圓錐狀的乳房形態最富於美感。根據乳房前突的長度,可以將乳房形態分為四型:圓盤型、半球型、圓錐型和下垂型。1圓盤型:乳房前突的長度小於乳房基底部周圍半徑。乳房稍有隆起,其形態像一個翻扣的盤子。2半球型:乳房前突的長度等於乳房基底部周圍半徑。其形態像半球型,乳房渾圓、豐滿,是中國女性最美的乳房。3圓錐型:乳房前突的長度大於乳房基底部周圍半徑。乳房與胸壁形成的角度小於90o。4下垂型:乳房前突的長度更大,呈下垂形態。從醫學美學與美容觀點,前三種乳房是健美的,尤以半球型乳房圓周半徑高而相等,像一個豐滿的蘋果,是最美的乳房形態。Prsia nás-čo sú kritériá?
  Prsia je žena krásna funkcií. Žena obrázok krása je vyrobená hladké a vyspelejšími, pôvabná krivky a prsia krivka má jedinečné kúzlo. Krásne prsníka je najlepšie odrážaného charakteristiky ženy, dojčenie orgánov symbolizing matka, sexy častí ako zvyšuje samice kúzlo. Vemena normy krásu a estetické normy niekoľkokrát, súvisí s vnútroštátnymi návyky a tak ďalej. S rozvojom modernej civilizácie a nosenie civilizácie, existuje všeobecná dohoda je obývané plnosť prsia odrážať ženských Kulturistika. Čínsky estetiku a krása odborníci sa domnievajú, že východnej 12 ~ 18sui ženy, prsníka krása normy zahŕňajú prsia, prsníka krásy oboch častí Spojených štátov.
  Krása prsníka prsia časti by mali byť hrudníka medzi druhá až šiesta rebier. Veľký prsný hlavných zmierňujú myofasciálnu pripevnený k obidvom stranám okraja hrudnej kosti a medzi prednej axilární riadok, bradavky by zvýraznené, mierne na vonku, sa nachádza v Disi、Wu úroveň medzirebrových; bradavky xiphoid vzdialenosť je 11 ~ 13 cm, alebo od polovice hrudnej kosti linka 10 ~ 10,5 cm. Vzdialenosť je asi 22 ~ 26 cm medzi dvomi bradavky; areolar priemer 3.5 ~ 4.8 cm, Panenské Prsník rose červené, ženatý pigmentáciu je hnedá.
  Prsia krása čínskej národnej návyky, ktoré, hemisférickej alebo kónické tvarované prsníka tvorí väčšina bohatstva krásu. Podľa prsia dĺžka dvierok, prsníka formuláre možno rozdeliť do štyroch typov: disku dóm, kužeľovými, typu a PTOSIS. 1 typ disku: prsníka dĺžka je kratšia ako prsníka okolo základne prednej RADIUS. Prsia zdvih, jeho tvar je ako dvojité pracky platne. 2 Kupola: prsníka-prsníka dvierok je rovnajúcej sa dĺžke polomeru okolo základne. Jeho tvar ako Kupola, prsia dokonale round, plump, je najkrajšie prsia Číny. 3 kužeľa typ: prsníka je dlhšia ako prsníka okolo základne prednej RADIUS. Uhol tvorby prsníka a hrudník stenu menej ako udržiavanej teplotu 90. 4 visí typ: prsníka dvierok dĺžka je väčší, průvěs formulára. Z lekárske estetiky a krása bodu prvé tri typy prsníka je vhodné a najmä Kupola prsníka vysokej POLOMER a obvod je rovnaké, ako svalstvo Apple, je najkrajšie prsníka tvaru.http://www.perfume.com.tw/gifts/
[2008/10/07 14:41 ] | Parfumérie | 留言(1) | 引用(0)
<<Tam vreciek pod robiť? | 主頁 | Ako prsníka zdravotnej starostlivosti?>>
留言
Rouge na líca a kontúry modifikácie, môže hľadať ružový

pohľad zdravé a vhodné úpravy kontúry tváre. Použitie

farby by malo byť svetlé a jemné, pretože výzdoba

úlohu. Iný typ make-upu sa líši podľa vlastností
Japonský makeup Rouge Farba je svetlo hnedá,

načervenalá hnedá, ružová, večerný make-up rouge ružovú

farbu červenú, červený západ slnka, korálovo červená,

čerešňovo červené, bežne používané v svadobný make-up

farba Rouge je čerešňovo červené, ružové, korálovo

červená, červená ruža, západ slnka červené, moderný

makeup používa rouge farba je fialová, hnedá, oranžová,

červená, čerešňovo červené, korálovo červená, červená

ruža.
[2012/03/16 14:53] | URL | golelis #79D/WHSg [ 編輯 ]
發表留言
只對管理員顯示

引用
引用 URL
http://fragranceswholesale.blog.fc2.com/tb.php/26-6f3f52cf
引用此文章(FC2部落格用戶)
| 主頁 |